Biz Kimiz

Altın Bilezik Meslek Kursları 2008 yılında T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’ na bağlı olarak Güzellik, Kuaförlük ve Wellness sektörleri için, alanında uzman ve tam donanımlı meslek elemanları yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Bu amaçla sektördeki yenilikleri takip ederek sürekli eğitim sistem ve içeriklerini güncellemekte ve öğrencilerini mesleki bilgi ve beceri bakımından tam donanımlı olarak sektöre hazırlamaktadır.

Kurumumuzda Milli Eğitim Bakanlığı’nın Hayat Boyu Öğrenme Projesi ve MEGEP Modüler Eğitim Sistemi kapsamında Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı onaylı eğitimler vererek öğrencilerinin Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika sahibi olmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda almış olduğunuz meslek eğitiminin denkliği için başvurarak tüm Dünya Ülkelerinde de çalışabilirsiniz.


Farkımız Ne mi?
Altın Bilezik olarak sektördeki en önemli farkımız, kaliteli eğitimin gereğine olan inancımız ve bu amaçla attığımız adımlardır. Bu nedenle meslek edindirme ve mesleki gelişim olmak üzere hem teorik hem de uygulamalı olarak verilen Güzellik Uzmanlığı, Kuaförlük, Masaj, Profesyonel Makyaj, Kalıcı Makyaj, Protez Tırnak gibi eğitimlerimizin tümü alanlarında uzman, sertifikalı, ve üniversite mezunu farklı eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitimlerimiz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki Eğitim Merkezleri ve Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Odası ile koordineli olarak yürütülmektedir.

Altın Bilezik, başarıyla mezun olan tüm öğrencilerine iş desteği sağlamanın yanı sıra, kendi merkezlerini açma hayali kuran kursiyerlerine de danışmanlık ve kurulum desteği vererek, sadece kurs süresince değil meslek hayatları boyunca yanlarında olup her konuda destek olmaktadır.

Sizlerde İzmir’ in incisi Konak’ ta, denize 50 metre mesafede yer alan tümüyle yenilenen merkezimizde eğitimlerimize katılarak Güven ve Kalitemize ortak olun.
Unutmayınız ki, Kalite Sizinle Başlar…